GEOWAP.MOBI
ТВ Программа - CNL Украина - GEOWAP.MOBI

. ТВ Программа - CNL Украина, воскресенье, 1 ноября

6:00 - "Суботні зустрічі".
6:30 - "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:00 - "Так говорить Біблія". Тарас Сень.
7:30 - "Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
8:00 - "Ранкова молитва".
8:05 - Т/с "Рівка". "Весілля".
8:30 - "Крок назустріч".
9:00 - CNLNEWS.
9:05 - "Трохи про величне". Грехем Берт.
9:30 - "Дотик". Чарльз Стенлі.
10:00 - "Слово священика".
10:30 - М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
11:00 - "Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
11:30 - "Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
12:00 - "Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
12:05 - "На початку було Слово". Михайло Паночко.
12:15 - "Клуб LIFE" ("Еммануїл").
12:30 - "Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
13:00 - "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
13:30 - "Весела школа здоров'я".
14:00 - "Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
14:30 - "Дім Віри".
15:30 - CNLNEWS.
15:45 - Музика на CNL.
16:00 - "Посланець". Джон Бевір.
16:30 - М/ф "Історія Мартіна Лютера".
17:00 - "Повстань і сяй". Фестус Нсога.
17:30 - "Так говорить Біблія". Тарас Сень.
18:00 - "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
18:30 - "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
19:00 - "Рука допомоги". Пастор Яків.
19:15 - Музика на CNL.
19:30 - "Відповіді з Бейлессом Конлі".
20:00 - "Суботні зустрічі".
20:30 - Шоу Джона Анкерберга.
21:00 - Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
21:30 - "Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
22:00 - "Дім Віри". Максим Максимов.
22:45 - "Ян Гус: віра, не підвладна вогню". Віктор Судаков.
23:00 - "Дотик". Чарльз Стенлі.
23:30 - "Сила віри". Девід Хасавей.
0:00 - CNLNEWS. Підсумковий випуск.
0:30 - "Трохи про величне". Грехем Берт.

ТВ Программа - CNL Украина на другие дни:
ПН 26.10 | ВТ 27.10 | СР 28.10 | ЧТ 29.10 | ПТ 30.10 | СБ 31.10 | ВС 1.11

»ТВ Программа
»На главную
© GEOWAP.MOBI: Бесплатные загрузки и сервисы
Версия сайта: XHTML//WML
[Онлайн: 3]

waplog li WapStart
[Gen: 0.0003 | Time: 00:29]